Beneficjenci 3. PKO Biegu Charytatywnego

Podczas 3. PKO Biegu Charytatywnego wybiegaliśmy ponad 650 tys. zł, które zostaną przekazane organizacjom pozarządowym z regionów, w których odbył się bieg.

więcej

Warto angażować się w takie akcje

Rozmowa z Lidią Chojecką, lekkoatletką, ambasadorką 3. PKO Biegu Charytatywnego, który odbędzie się 16 września w Białymstoku.

więcej

Wspólny bieg i wspólne pomaganie

Rozmowa z Pawłem Czapiewskim, lekkoatletą, ambasadorem 3. PKO Biegu Charytatywnego, który odbędzie się 16 września w Katowicach.

więcej

Lubię i chcę pomagać

Rozmowa z Pawłem Korzeniowskim, pływakiem, ambasadorem 3. PKO Biegu Charytatywnego, który odbędzie się 16 września w Rzeszowie.

więcej

Dajemy coś z siebie

Rozmowa z Sebastianem Chmarą, lekkoatletą, ambasadorem 3. PKO Biegu Charytatywnego, który 16 września odbędzie się w Bydgoszczy.

więcej

Robiąc to, co lubimy, pomagamy innym

Rozmowa z Anną Rogowską, lekkoatletką, tyczkarką, ambasadorką 3. PKO Biegu Charytatywnego, który odbędzie się 16 września m.in. w Gdańsku.

więcej

Dzięki biegowi pomagamy innym

Rozmowa z Marcinem Urbasiem, lekkoatletą i wokalistą, ambasadorem 3. PKO Biegu Charytatywnego, który odbędzie się 16 września w Koszalinie.

więcej

Nie biegniesz? Ty też możesz pomóc!

Jeśli nie możesz wziąć udziału w 3. PKO Biegu Charytatywnym i tak możesz pomóc potrzebującym dzieciom, robiąc krok poprzez wsparcie finansowe.

więcej

PKO Bieg Charytatywny Młodych

16 września przed biegiem dorosłych wystartuje PKO Bieg Charytatywny Młodych. Zapraszamy do udziału dzieci w wieku od 4 do 12 lat.

więcej